top of page
DALL·E 2024-02-11 19_edited_edited.jpg

Hey there

This is your About Page. It's a great opportunity to give a full background on who you are, what you do, and what your website has to offer. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share with site visitors.

від $449,99

Що входить в пакет?

1. Розробка рекламної стратегії
Для кожного бренду і лістингу ми детально обговорюємо ваші цілі, бюджет, реальні можливості, прогнозуємо результати. За результатами обговорення створюємо рекламну стратегію на найближчі 6 місяців. 

 

2. Створення рекламних кампаній

Коли стратегія готова, ми створюємо рекламні кампанії, визначаємо ціну за клік, ключові запроси для просування. 
 

3. Управління рекламними кампаніями

Аналізуємо проміжні результати роботи кампаній, коригуємо ціни за клік, посилюємо бюджет на результативні ключі, та вимикаємо непродуктивні кампанії, які марно витрачають бюджет. 
 

4. Звіти за результатами
Кожного місяця за результатами роботи надаємо вам детальні звіти, плануємо діяльність на наступний місяць. 

Я купую, що буде далі? 

Наша команда зв'яжеться з вами впродовж доби після оформлення замовлення на пакет послуг Amazon PPC-менеджмент. Ми узгодимо час першого дзвінку, впродовж якого обговоримо усі особливості співпраці та першочергові завдання. Протягом усього часу виконання проекту ми будемо на зв'язку з вами в месенджерах для вирішення поточних питань, а в кінці ви отримаєте документ зі звітами за результативністю кампаній та прогнозом на наступний місяць.  

від $449,99

bottom of page