top of page
DALL·E 2024-02-11 21.21_edited.jpg

Hey there

This is your About Page. It's a great opportunity to give a full background on who you are, what you do, and what your website has to offer. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share with site visitors.

$449.99/місяць  

Що входить до пакету? 

1. Поточна оптимізація лістингів
Аmazon - одна з найпотужніших пошукових систем в світі, щоб досягти успіху та підтримувати лістинги ваших товарів на перших сторінках видачі за популярними пошуковими запросами однієї реклами недостатньо. Лістинги потрібно періодично оптимізувати під трендові, сезонні пошукові запити, перевіряти актуальність та об'єм пошуку за поточними ключовими запитами, за якими просувається лістинг. Це постійна робота. 

 

2. Відповіді на питання покупців
З ростом продажів в вашому магазині, буде рости і кількість звернень та питань покупців. Ми візьмемо моніторинг питань, відповіді на них на себе. 

 

3. Реакція на відгуки, вирішення спірних ситуацій 

На жаль, не всі відгуки та звернення позитивні, в нас великий досвід роботи з негативом. Завжди намагаємося попрацювати з покупцем для найоптимальнішого вирішення питання. 
 

4. Звернення в підтримку Amazon

На платформі постійно проводяться технічні роботи, зʼявляються нові опції, інколи це викликає проблеми з лістингами, їх відключення та інші технічні негаразди. Ми потурбуємося про створення кейсів в підтримку Аmazon, та їх вирішення.

5. Відстеження наявності товарів, попиту

Підтримувати всі ваші товари в наявності на платформі - інше надважливе завдання, ми будемо щоденно моніторити продажі та наявність товарів бренду, щоб вчасно спрогнозувати необхідність наступного постачання товарів та уникнути статусу Out of stock. 
 

6. FBA та FBM менеджмент

Питання способів доставки товарів покупцям в Амазоні часто визначає їхню популярність на платформі та кількість продажів. Ми допоможемо визначити оптимальний спосіб доставки кожного з ваших товарів, щоб збільшити кількість продажів. А також регулярно керуватимемо цими способами доставки, забезпечуючи безперебійне постачання товарів. 
 

7. Міжнародна логістика 
Ми знаходимося в США та маємо досвід доставки товарів по всьому світу, знаємо все про особливості різних способів доставки та їхні особливості. Зможемо допомогти на кожному з етапів та підібрати оптимальне за швидкістю та ціною рішення. 
 

8. A/B тести зображень та назв 

Амазон - динамічна система, вона живе, постійно змінюється, зявляються нові тренди, продавці, тому зовнішній вигляд лістингів не має залишатися однаковим місяцями і роками. Як справжня лабораторія ми полюбляємо експерименти і з задоволенням користуємося можливостями Амазону для їх проведення. Проводимо тестування на найкращу обкладинку, найоптимальнішу назву лістингу і впроваджуємо те, що працює найкраще.  
 

9. Постинг в Amazon Posts 
У Амазон є cвій аналог соціальної мережі, який дозволяє регулярно постити зображення ваших товарів та додатково і безкоштовно їх просувати. 

Я купую, а що буде далі? 

Наша команда зв'яжеться з вами впродовж доби після оформлення замовлення на пакет послуг Amazon бренд-менеджмент. Ми узгодимо час першого дзвінку, впродовж якого обговоримо усі особливості співпраці та першочергові завдання. Протягом місяця виконання проекту ми будемо на зв'язку з вами в месенджерах для вирішення поточних питань, а в кінці місяця надамо детальний звіт про виконані роботи, їхній обсяг, результати і час, який ми на це витратили. 

$449.99/місяць  

bottom of page