top of page
DALL·E 2024-02-18 17.52.29 - Create a visually appealing banner for an Etsy-themed shop fe

Etsy Start

Ви виготовляєте чудові речі власноруч або маєте бренд хенд-мейд виробів? Саме час показати все це міжнародній аудиторії на маркетплейсі Etsy. Ми допоможемо розпочати: від аналізу ніші до реєстрації і публікації перших лістингів. 

$199.99 

Що входить до пакету?

1. Визначимо ваші шанси на успіх на платформі. 
Для цього проведемо конкурентний аналіз. Визначимо, що пропонують колеги по ринку, яка цінова та ціннісна пропозиція, обʼєм пошуку за популярними запитами. 

А також проаналізуємо тренди в вашій ніші, які саме з ваших товарів попадають під них, або як варто показати той же товар, щоб він виглядав трендовим. 

2. Допоможемо пройти весь процес реєстрації в Etsy. 
Супроводжуємо вас на всьому етапі реєстрації, налаштування платіжної інформації, оформлення магазину. 

3. Etsy-SEO
Підбираємо релевантні ключові запити, встановлюємо їхню частотність, створюємо семантичне ядро саме для ваших лістингів, щоб підкреслити сильні та конкуренті боки ваших товарів, та одночасно попадати в топ пошуку Etsy за релевантними запитами. 

4. Створимо перші 3 лістинги. 

Ми напишемо SEO-тексти, описи, зробимо відповідні налаштування всередині лістингів, для того, щоб максимально прискорити адаптацію бренду на платформі і збільшити вірогідність продажів. 
 

Я купую, а що далі? 

Далі все просто: наша команда звяжеться з вами впродовж доби після покупки. Ми сплануємо відеодзвінок, обговоримо деталі співпраці і почнемо працювати. Впродовж всього виконання проекту ми будемо з вами на звязку в месенджерах. 

$199.99 

bottom of page