top of page
DALL·E 2024-02-11 21.38.45 - A website banner featuring a multitude of Amazon boxes, varyi

Amazon Start

Цей пакет послуг створений для тих брендів, що наважилися розпочати свій шлях в Амазоні. Ми допоможемо на кожному етапі, зробимо ваш старт легким та приємним, позбавимо сумнівів щодо тих чи інших рішень.  

$299.99

Що входить до пакету?
 

1. Перше і найголовніше, ми визначимо ваші шанси на успіх на платформі. 

Для цього зробимо:

  • конкурентний аналіз 
    які бренди працюють в вашій ніші, як давно, їхні продажі, найуспішніші товари, їхні сильні та слабкі сторони. 

  • аналіз трендів ринку
    проводиться за пошуковими запросами в вашій ниші з визначенням найтрендовіших з попитом, що росте. 


2. Допоможемо пройти процес реєстрації в Амазон. 
Кабінет продавця в Амазон може здатися не дуже юзер-френдлі, тож ми будемо поруч на всіх етапах, допоможемо внести особисті данні, податкову інформацію, привʼязати банківський рахунок. А також пройти ідентифікацію власника бізнесу, щоб нарешті розпочати роботу. 

 

3. Підберемо ключові слова і запроси. 

Ми створимо базу ключових слів саме для ваших товарів, щоб допомогти клиєнтам Амазона їх знайти і купити, підкреслимо переваги товарів в порівнянні з тими, що вже є на ринку.

 

4. Створимо перші три лістинги. 

Оформимо перші лістинги з використанням ваших фото, ми надамо оптимізовані під релевантні пошукові запити тексти, заповнимо все, щоб лістинги були активними. 

Я купую, а що буде далі? 

Наша команда зв'яжеться з вами впродовж доби після оформлення замовлення на пакет послуг Amazon Start. Ми узгодимо час першого дзвінку, впродовж якого обговоримо ваш продукт, його особливості, строки виконання робіт. Протягом усього часу виконання проекту ми будемо на зв'язку з вами в месенджерах для вирішення поточних питань.  

$299.99

bottom of page