top of page
DALL·E 2024-02-22 08.05.09 - Create a wide image showcasing an Etsy brand management conce

Менеджмент магазину на Etsy 

У вас вже є магазин на Etsy, регулярні продажі, звернення клієнтів, купа справ по менеджменту магазину. Ми готові взяти на себе всі ці справи, щоб ви зосередилися на творчих та приємних справах. 

$349.99/місяць

Що входить до пакету? 

1. Поточна оптимізація лістингів
Etsy - типова пошукова система, щоб досягти успіху та підтримувати лістинги ваших товарів на перших сторінках видачі за популярними пошуковими запросами однієї реклами недостатньо. Лістинги потрібно періодично оптимізувати під трендові, сезонні пошукові запити, перевіряти актуальність та об'єм пошуку за поточними ключовими запитами, за якими просувається лістинг. Це постійна робота. 

 

2. Відповіді на питання покупців
З ростом продажів в вашому магазині, буде рости і кількість звернень та питань покупців. Ми візьмемо моніторинг питань, відповіді на них на себе. 

 

3. Реакція на відгуки, вирішення спірних ситуацій 

На жаль, не всі відгуки та звернення позитивні, в нас великий досвід роботи з негативом. Завжди намагаємося попрацювати з покупцем для найоптимальнішого вирішення питання. 
 

4. Звернення в підтримку Etsy

На платформі постійно проводяться технічні роботи, зʼявляються нові опції, інколи це викликає проблеми з лістингами, їх відключення та інші технічні негаразди. Ми потурбуємося про створення кейсів в підтримку Etsy, та їх вирішення.
 

5. Міжнародна логістика 
Ми знаходимося в США та маємо досвід доставки товарів по всьому світу, знаємо все про особливості різних способів доставки та їхні особливості. Зможемо допомогти на кожному з етапів та підібрати оптимальне за швидкістю та ціною рішення. 
 

$349.99/місяць

Наші контакти

+1-302-250-83-20

Підпишись на розсилку
 

Дякуємо за підписку

bottom of page